Wycieczka do muzeum i kina - zsp-niedzwiedzice

WYCIECZKA UCZNIÓW Z NIEDŹWIEDZIC DO MUZEUM, KREGIELNI I KINA

Uczniowie naszej szkoły udali się do Muzeum Regionalnego w Chojnowie. Tam wzięli udział w lekcji muzealnej poświęconej historii miasta, obejrzeli liczne wystawy i utrwalili informacje na temat legendarnych początków Chojnowa.

Wszyscy z ogromnym zaciekawieniem słuchaliśmy opowieści przewodnika - Pana Andrzeja Świdurskiego. Utwierdziliśmy się w przekonaniu, że nasza „mała ojczyzna” to prawdziwa perełka w skali całej Polski. Zachęcamy i gorąco polecamy odwiedzenie naszego regionu!

Ale to nie koniec atrakcji! Klasa VII mocno się dziś integrowała. Gra w kręgle i współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Dwie godziny gry szybko minęły i cała grupa przeniosła się do magicznej szkoły w świecie bajek. Najnowszy film w reżyserii Macieja Kawulskiego pt." Akademia pana Kleksa” to urzekająca opowieść o dorastaniu, pokonywaniu słabości, sile współdziałania i mocy fantazji.

Beata Prawucka-Gurgul