Dzień Babci i Dziadka - zsp-niedzwiedzice

Dzień Babci i Dziadka
Dnia 3 lutego Nasze przedszkolaki wystąpiły na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Chojnowie z okazji Dnia Babci i Dziadka. To bardzo ważna tradycja w naszym przedszkolu. Dziadkowie bowiem to wielki skarb. To oni czynią dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym.

Dziadkowie ze wzruszeniem przyglądali się występom swoich najukochańszych wnuków. Po części artystycznej wnuczęta obdarowały babcie i dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim babciom i dziadkom, a także Radnym Gminy Chojnów: Pani Renacie Ostropolskiej, Panu Ryszardowi Dulikowi, Józefowi Przyłuckiemu oraz Panu Janowi Tera, jak również Pani Annie Peregrym Insp. ds. promocji i kultury za obecność w tym szczególnym dniu.

Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Chojnów Panu Andrzejowi Pyrz za przekazane słodkości dla Naszych przedszkolaków, które w imieniu Wójta przekazali Pan Józef Przyłucki i Pan Ryszard Dulik.